Logo Melnicke Vinobrani 2018
Soutěže o vstupenky na Mělnické vinobraní 2017

Soutěžní otázky jsou vyhlašovány každý PRVNÍ DEN v měsíci od dubna do srpna, a to na webu www.vinobranimelnik.cz / AKTUALITY/ SOUTĚŽE a na facebooku akce.

 

Odpovědi zasílejte na email soutez@vinobranimelnik.cz (v předmětu zprávy „soutěž“) nebo na FCB, a to vždy do 14. dne v měsíci, do konce měsíce proběhne slosování správných odpovědí.

 

V letošním roce se hraje o třídenní vstupenky na Mělnické vinobraní 2017. Výherci obdrží elektronickou vstupenku, kterou si v den konání akce vymění za handstrip.

 

Všechny správné odpovědi budou slosovány ve VELKÉM FINÁLE v září 2017 a výherce získá  LET VRTULNÍKEM PRO 2 OSOBY PŘI MĚLNICKÉM VINOBRANÍ 2017 .

 

Soutěžní otázka na měsíc červenec:

Napište název, ročník a producenta vítězného vína z Národní soutěže vín vinařské oblasti Čechy, kterou pořádal Cech českých vinařů v květnu a červnu letošního roku.

 

Správná odpověď: 

Vítězné víno z Národní soutěže vín vinařské oblasti Čechy, kterou pořádal Cech českých vinařů v květnu a červnu letošního roku, je Ryzlink rýnský 2015 ze Školního statku Mělník. Výhercům červencové soutěže gratulujeme!

 

 Soutěžní otázka na srpen:

Novinkou letošního Mělnického vinobraní je sobotní odpolední průvod alegorických vozů a historických postav. V průvodu pojede kromě panovníků také český státník, který Mělnické vinobraní navštívil před 95 lety. Kterou významnou osobnost našich moderních dějin bude jezdecká postava představovat?

 

Správná odpověď: 

Tomáš Garrigue Masaryk