vinobraní
Mělnické vinobraní 2017 | 15. - 17. 9.
NOVINKY

Předprodej vstupenek zahájen! Od 3. dubna můžet prostřednictvím našich stránek, facebooku a portálu GoOut získat vstupenky za výhodnější cenu!

Soutěže o vstupenky na Mělnické vinobraní 2017 začínají od 1. dubna! 

 

Průvod vinobraní 1922Rádi bychom představili další z plánovaných změn, které letošní ročník vinařských slavností provázejí, abyste se měli na co těšit. Letos uplyne 95 let od prvního alegorického průvodu s historickou scénkou příjezdu Karla IV. na Mělník. Proto připravujeme změnu v tradičním průvodu Karla IV., tak, aby se stal pro návštěvníky atraktivnější. Tentokrát bude skutečně rozsáhlý. Slavnostně vyzdobené koňské povozy, které budou odkazovat na historii vinařství a města, připomenou myšlenku z roku 1922. Průvod také proběhne podstatně dříve, již odpoledne, aby si koně a celé představení mohly užít i děti, a bylo na ně dobře vidět.

 

Soutěžní otázky budou vyhlašovány každý PRVNÍ DEN v měsíci od dubna do srpna, a to na našem webu www.vinobranimelnik.cz / AKTUALITY/ SOUTĚŽE a na facebooku akce. Odpovědi zasílejte na email soutez@vinobranimelnik.cz (v předmětu zprávy „soutěž“) nebo na facebbok, a to vždy do 14. dne v měsíci; do konce měsíce proběhne slosování správných odpovědí. V letošním roce se bude hrát o třídenní vstupenky na Mělnické vinobraní 2017. Výherci obdrží elektronickou vstupenku, kterou si v den konání akce vymění za handstrip. Všechny správné odpovědi budou slosovány ve VELKÉM FINÁLE v průběhu září 2017 a výherce získá  LET VRTULNÍKEM PRO 2 OSOBY PŘI MĚLNICKÉM VINOBRANÍ 2017 .