Logo Melnicke Vinobrani 2019
Soutěže o vstupenky na Mělnické vinobraní 2019

Soutěžní otázky jsou vyhlašovány každý PRVNÍ DEN v měsíci od dubna do srpna, a to na webu www.vinobranimelnik.cz / SOUTĚŽ a na facebooku akce.

Odpovědi zasílejte na email soutez@vinobranimelnik.cz (v předmětu zprávy „soutěž“) nebo v soukromé zprávě na FCB, a to vždy do 14. dne v měsíci, do konce měsíce proběhne slosování správných odpovědí.

V letošním roce se opět hraje o třídenní vstupenky na Mělnické vinobraní 2019. Výherci obdrží elektronickou vstupenku, kterou si v den konání akce vymění za handstrip.

Všechny správné odpovědi budou slosovány ve VELKÉM FINÁLE v září 2019 a výherce získá  LET VRTULNÍKEM PŘI MĚLNICKÉM VINOBRANÍ 2019 .

Vylosovaným výhercům dubnové soutěže, jejíž správná odpověď zní, že salon vín České republiky ocenil v letošním roce kabinetní Ryzlink rýnský 2015 a Sylvánské zelené 2017 ze Školního statku Mělník, srdečně gratulujeme:

Alice Bartáková

pí. Plecitá

Jaroslav Stejskal

 

Květnová soutěžní otázka zní:

27. dubna se uskutečnil v centru města další ročník ochutnávky mladých vín mělnických vinařů. Napište, kolikátý ročník Vinné noci se letos konal.