Logo Melnicke Vinobrani 2018
MĚLNICKÁ JIZERSKÁ PADESÁTKA 17. 6. 2017

A je to tady! Zase po roce bude nejvíc lyžařů v republice na Mělníku. Žádné Krkonoše, Beskydy, Šumava, Bedřichov, ale Mělník. 17. června 2017 se právě Mělník stane hlavním městem lyžařů v Čechách. Uskuteční se zde již XXIV. ročník populárního závodu MĚLNICKÁ JIZERSKÁ 50.

Připraven je další ročník tradičního závodu, ve kterém se utkávají soutěžící na lyžích nejrůznějších typů a barev v zimní výstroji, popřípadě „v žertovných převlecích“.

Přihlášky se přijímají v den závodu na náměstí Míru od 15.00 hod. do 16.45 hod., ostrý start je pak v 17.00 hod., před kterým si to nejprve rozdají mezi sebou děti ve dvou kategoriích. 

Po celou dobu závodu bude zajištěno občerstvení, zábavné odpoledne pro děti a večer pak proběhne obvyklý koncert – letos zahraje legendární Vladimír Mišík s kapelou ETC. Fanoušci této muziky se mohou těšit na 90 minut toho nejlepšího, co tato formace kdy vyprodukovala. Po koncertu mohou zájemci shlédnout dokument o Vl. Mišíkovi s názvem Nechte zpívat Mišíka, který bude promítnut přímo na náměstí Míru na plátnu o velikosti 5 x 3 m. Celý večer tak bude věnován umělcovu letošnímu životnímu jubileu. Startovné činí obvyklých 199,- Kč a zahrnuje závodní piva a pamětní triko s logem závodu + několik překvapení.

Atrakce pro děti ve formě skákacího hradu a soutěží o sladkosti, stejně jako vstup pro diváky jsou i letos zdarma!

 

Tak tedy ještě jednou: sobota 17. června 2017. Start: dětské odpoledne 15.00 hod., závody dětí a dospělých od 17.00 hod. Prázdniny i letos začínají na Mělníku!