Kompletní program

Mělnické vinobraní 20. - 22. 9. 2024 : 85. ročník

Upozornění:

Na programu pro rok 2024 pracujeme.
Níže je uveden program Vinobraní z minulého roku.

Pátek 15. 9. 2023

1 Hlavní scéna

14:00 Slavnostní vyzvánění zvonů

Mělničtí zvoníci a zvony chrámu sv. Petra a Pavla zahájí vinobraní.

WEB
14:05 Slavnostní zahájení

14:10 Woodwind Orchestra - ZUŠ Mělník

Velký 30. členný orchestr, složený ze současných i bývalých studentů školy a učitelů ZUŠ Mělník. Náš repertoár tvoří skladby širokého hudebního spektra, od klasických, přes operetu, muzikál, filmovou hudbu až po latinsko – americké bigbandové hity.

WEB
16:00 Rainbow Gospel Choir

Dvacetičlenný smíšený pěvecký sbor s pětičlennou kapelou, jehož součástí je také několik Mělničáků. Jádrem repertoáru je energická gospelová hudba - energická, živá a radostná s duchovním obsahem, která vznikla na počátku 20. století v prostředí amerických černochů. Zpíváme převážně anglicky, tradiční i současné gospelové písně, které tu a tam proložíme i popovou skladbou ve sborové úpravě.

WEB
18:00 Poletíme?

Kapela propojují rock, swing, punk, folk a country ve svých vtipných a přímočarých textech, ve kterých odlehčenou formou vypráví o složitých nebo smutných věcech, avšak vesele a ve svižném rytmu.  

WEB
20:00 OffBeat Orchestra

Dovádivý mělnický big band inspirovaný všemi žánry, především funky a taneční hudbou s přesahem do swingu a jazzu.

WEB
22:00 UDG

Pop-rocková skupina UDG vznikla v roce 1998 v Ústí nad Labem. Název je zkratkou původního jména Useless Demi-Gods, v překladu Nepotřební polobozi, jehož inspirací se staly texty velšských kytarových idolů Manic Street Preachers.

WEB
23:30 7krát3

Nepřehlédnutelný, stylově oblečený RnB zpěvák a producent Štěpán Hebík alias 7krát3 s originálním zvukem a vizuálně vymazlenými klipy. Svoje debutové sólové album, na kterém se podíleli hudebníci jako Jiří Korn, PSH, Adam Koller nebo Mike Trafik, vydal v roce 2020. Deska způsobila poprask a největší pozornost si zasloužil především pilotní singl Promiň se skvěle propracovaným videoklipem. Za album získal 7krát3 v roce 2021 cenu Anděl v kategorii Sólový interpret roku. 

WEB

2 Country scéna

15:30 Ptaszek&Bužma

Dva osobití bluesmani české hudební scény. Ptaszkova virtuózní hra na foukací harmoniku a Bužmova instrumentální dovednost propojená neotřelým pěveckým projevem

17:00 Pavel Čadek

Písničkář doprovázející vlastní texty hrou na violoncello-to je „cellofolk“. Do povědomí posluchačů se dostal jako předskokan Pokáče, Xindla X, Petra Bende, Báry Polákové, Jelena a dalších.

WEB
18:30 Kalandra Memory Band

Skupina Petr Kalandra Memory Band vznikla v roce 2005, jako pocta Petrovi Kalandrovi. Uslyšíte největší hity, ale i méně známé skladby z repertoáru Petra Kalandry, Marsyas, nebo ASPM

WEB
20:00 Chlapi v sobě

Kapela z Českého Krumlova, která hraje československý pop-rock s občasným exkurzem do zahraničních vod a vlastní tvorby vždy však "po svém".

WEB

3 Zámecká scéna

15:00 Nové divadlo Mělník

Koncertní verze autorských písniček Nového divadla Mělník z muzikálů Libushe, Šeherezáda a Souboj Titánů. Těšit se můžete na Super tchýni, postavy legendárního kance, svůdného Dia a mnoho dalších.

WEB
16:00 Jan Burian

Písničkář, hudební skladatel, básník, publicista a spisovatel vystoupí sólově za doprovodu klavíru s porcí písniček plných životních postřehů.

WEB
17:30 Prime Time Voice

Vokální trio půvabných dam s doprovodem jazzového kvarteta (saxofon, kytara, kontrabas, bicí) nabízí repertoár, jehož základ tvoří filmové melodie napříč žánry v časovém rozpětí " od Andrews Sisters až po Chicka Coreu ". To vše v jednolitém a originálním jazzovém aranžmá.

WEB
19:00 Václav Koubek a přátelé

Český písničkář a harmonikář, spisovatel, herec, režisér, milovník života, svéráz, vyprávěč a pohádkář přijede na Mělník v sestavě s dvěma instrumentálními esy české scény, klávesistou a kytaristou Ondřejem Fenclem a nenapodobitelným bubeníkem Davidem Landštofem.

WEB
20:30 ROZÁLIE

Koncertní one woman show, při které charismatická zpěvačka, akordeonistka, herečka a tanečnice kombinuje svůj nezaměnitelný syrový projev s úsměvnou slovní ironií.

WEB
21:40 Taiyó to Tsuki - 太陽 と 月 - Slunce a Měsíc

Samurai fire show. Umělecký tandem Tereza Kerle a Viktor Artner prezentují Japonskem inspirovanou fire performance Taiyó to Tsuki, Slunce a Měsíc. Spojení síly ohně, současného tance a bojových umění vytváří unikátní kombinaci, která čerpá z japonské estetiky. Technická preciznost a moderní choreografie podpořené speciálními efekty jsou základem této dynamické ohnivé show, která diváka vtáhne do děje a okouzlí svou kreativitou.
 

WEB

4 Dětská scéna

16:00 – 18:00 Zábavné odpoledne s princeznou

Tanec + hry + soutěže+ tvoření


5 Degustační dvůr

15:00 – 22:00 Stánek Cechu českých vinařů

Představení malých i velkých vinařů z vinařské oblasti Čechy. Přítomen bude také sommelier Petr Vicena, který pro návštěvníky letos vybral vína odrůdy Rulandské bílé.

6 Loutková scéna

Tento den je scéna bez programu.

Sobota 16. 9. 2023

1 Hlavní scéna

10:00 Velký dechový orchestr Mělník

Mělnický dechový orchestr pod vedením Josefa Šebesty a Václava Jakubce.

12:00 ATMO music

ATMO music je hudební skupina, která vznikla v roce 2012 a skládala se původně ze dvou členů: Raper a textař Kryštof Peuker a hudební producent Ondřej Turták. Již v roce 2014 dobyla rádia a do následujících let ovládla éter songy jako například Andělé, Polety a později třeba Ráno, Valerie a Vlny. Jedná se o kapelu, která má na kontě dvanáct singlů, dvě desky, 80 milionů zhlédnutí na YouTube a přes 135 tisíc odběratelů.

14:00 Kašpárek v rohlíku

Nejlepší bejbypanková kapela ve vesmíru, která vznikla v roce 2007 pro loutkohru Jihočeského divadla v Českých Budějovicích. Projekt se zrodil jako reakce na nedostatek kvalitních, původních písniček pro děti a také jako reakce na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou společně pro dospělé a děti.

WEB
15:30 Průvod Karla IV.

Oblíbený velký průvod vyrazí po své obvyklé trase na náměstí Míru.

17:00 Katarína Knechtová

Slovenská zpěvačka, které v letech 1997-2007 působila jako frontmanka a autorka skladeb ve skupině PEHA. Už 13 let působí jako sólová zpěvačka a mezi její hity patří Muoj Bože, Spomaľ, Za tebou, Deň medzi nedeľou a pondelkom, nebo novější Svety či Fea. Hudebně spolupracovala například s Michalem Hrůzou (píseň Labuti), Mekym Žbirkou (Skuška snov) a Chinaski (Miliony přání). Katarína byla nominovaná na cenách Anděl 2020 za album SVETY, na kterém spolupracovala s Christianem Eignerem bubeníkem a producentem Depeche Mode. Usedla v porotě populární soutěže SuperStar v roce 2018. Na Frekvenci 1 se stala její píseň SPOMAL hitem století.

19:00 Pokáč

Populární písničkář a vždycky trefný textař hrající na kytaru a ukulele. V textech často humornou a satirickou formou zpracovává témata obyčejného života. Jeho videa mají na Youtube miliony zhlédnutí, mezi jeho úspěchy se řadí 2. místo v anketě Český Slavík v kategorii zpěvák, ocenění Platinová deska za prodej jeho studiových alb či vyprodané Forum Karlín. Přesto je to pořád skromný kluk, který má rád maminku, jídlo a svojí kočku.

WEB
20:30 Ohňostroj

Velký ohňostroj s hudebním doprovodem na oslavu celoroční práce vinařů. Nejlepší výhled bude opět z náměstí Míru.

21:00 Ben Cristovao

Zpěvák, textař a vrcholový sportovec se představí se svou kapelou v rámci hodinové show na hlavní scéně Mělnického vinobraní.

WEB
22:30 Precedens

Rocková skupina, která vznikla v roce 1982 a v 80. letech se stala fenoménem. Debut "Doba ledová" přinesl novou tvář rockové scény a jistě jej lze nazvat kultovním albem. Vedoucím a autorem hudby je Martin Němec. Významnou osobou, která se podílela na tvorbě kapely v jejich začátcích, byl známý písničkář Jan Sahara Hedl. Post zpěvačky zastávala nejdéle a nejúspěšněji Bára Basiková. Vedoucí Precedens a výhradní autor (od roku 1984) Martin Němec po Bářině odchodu objevil zpěváka Petra Koláře, který s kapelou nazpíval dvě alba. Nyní přichází Precedens v zásadně omlazené sestavě s vynikajícím obsazením, kterému vévodí emotivní hlas zpěvačky Daniely Langrové. Kapela připravuje nové album a začíná aktivně koncertovat.

23:55 Nick Hillson

Nick Hillson je 25letý mělnický rodák, který se věnuje hudbě od svých 18ti let. Začínal sám, ale nyní vystupuje ve třech spolu s Petrem Kupkou na bicí a Lukášem Novotným – DJ Orogem. Rádi experimentují i s jinými žánry, do rapu přidávají např. punkové, rockové nebo popové prvky.

2 Country scéna

10:00 ASM

Marian Kořínek a jeho mělnické folk-rockové seskupení s vlastní tvorbou.

11:30 Baťa a Kalábůf nežný beat

Poetika mělnického barda i se všemi pohádkami.

WEB
13:00 Creedence Czech Revival

Revival americké rockové legendy Creedence Clearwater Revival, jejíž hity jsou hrány v rozhlasových stanicích po celém světě a vy je budete moci vidět a slyšet naživo.

WEB
14:30 Nezmaři

Stálice české folkové scény charakteristická vícehlasým vokálem a doprovodem akustických nástrojů oslaví své 45 narozeniny.

WEB
17:00 Folk Team

Přední brněnská folk-rocková formace s nezaměnitelným hudebním rukopisem, letos slaví 50. let od svého vzniku

WEB
18:30 Druhá Tráva

Kapela je řazena mezi absolutní špičku na folk & country scéně, úspěšně propojuje různé hudební styly a každý rok pravidelně absolvuje turné po Spojených státech amerických.

WEB
20:00 Netřesk

Country je to, co se nám líbí …. tradiční, netradiční country bál s kapelou z Jablonce nad Nisou a Dvora Králové

WEB

3 Zámecká scéna

10:00 Rytíři Mělničtí a SHŠ Bakaláři

Divadelní šermířské vystoupení.

WEB
10:40 Ergo

Novostředověká hudební skupina

WEB
11:15 Ordo Military

Oživlá historie středověkých válečníků

WEB
11:50 Vampyrus Iuvenilis

Historické tance

WEB
12:15 Alchymista Bavor

Humorná show alchymisty Bavora pro děti i dospělé

WEB
12:50 Rytíři Mělničtí a SHŠ Bakaláři

Divadelní šermířské vystoupení.

WEB
13:20 Ergo

Novostředověká hudební skupina

WEB
13:55 Ordo Military

Oživlá historie středověkých válečníků

WEB
14:30 Vampyrus Iuvenilis

Historické tance

WEB
14:55 Alchymista Bavor

Humorná show alchymisty Bavora pro děti i dospělé

WEB
16:30 MyBand!

Studentská jazz-funková kapela z Trutnova tvořená mladými muzikanty, žáky ZUŠ Trutnov, vystoupí pod vedením Tomáše Katschnera.

WEB
18:00 LuckySings duo

LuckySings je talentovaný nigerijský zpěvák, skladatel a kytarista, jehož jedinečný zvuk v sobě mísí africké, popové, bluesové, soulové a R&B vlivy. Po festivalech jako Colours of Ostrava nebo Sázavafest vystoupí LuskySings na Mělníku v duu s dalším kytaristou, čímž vytvoří strhující živý zážitek.

WEB
19:30 Mr. Loco

Kapela Mr. Loco kombinuje originálním způsobem východní balkánskou a západní country hudbu, za podpory úderného groovu, steel kytary a dominantních zpěvných melodií. Kapela hraje ve složení: Filip Flusser (zpěv, kytara, syntetizátory), Vlado Ulrich (trubka, kena, klávesy), Luis Franco (basa, zpěv), Filipe Bermudez (bicí), DJ Problematico – syntetizátory.

WEB
21:00 Xavier Baumaxa

Xavier Baumaxa, vlastním jménem Lubomír Tichý je litvínovský písničkář a kytarista. Než se vydal na sólovou dráhu, působil v kapelách V.M.H. a Faulnamusic. Jeho projev je založen na slovních hříčkách, parodiích na různé hudební styly a zpěváky a popkulturních odkazech.

WEB

4 Dětská scéna

10:30 – 11:30 Zábavné dopoledne s princeznou

Tanec + hry + soutěže

11:00 – 18:00 Hrajeme si v podzámčí

Nejmenší návštěvníky vinobraní čeká 6 stanovišť, kde mohou vyzkoušet své dovednosti.
Tvořivá dílna: výroba připínacích odznáčků / tvoření s komtesou – korálkování, výroba královské koruny.
Relaxační zóna a hernička: dětská skluzavka, přelézačka, houpačka, dětské chůdy a další zábava.

14:00 – 15:00 Kouzelné divadlo – Jakub Bílek

Kouzelnické představení + modelování balónků.

WEB
16:00 O Aničce Růžičce

Pohádka DDM Mělník


5 Degustační dvůr

10:00 – 22:00 Stánek Cechu českých vinařů

Představení malých i velkých vinařů z vinařské oblasti Čechy. Přítomen bude také sommelier Petr Vicena, který pro návštěvníky letos vybral vína odrůdy Rulandské bílé.

13:00 + 15:00 + 18:00 The Brownies

Třikrát během dne vystoupí multižánrové trio hrající latinsko-americký jazz, swing, soul, reggae, rockn'roll, pop a funky.

6 Loutková scéna

10:45 Punch and Judy Show

Klasická maňásková rakvičkárna s prvky násilí a loutkové brutality. Příběhy nezodpovědného Punche, který své chyby a nedostatky řeší sérií mordů. Představení vychází s původních scénářů Punch & Judy. Výprav a je vytvořena podle dochovaných historických kreseb a fotografií tradičních loutek.

11:40 Pohádka Agnes a Drak

Příběh francouzský o uvězněné princezně Agnes a nebojácném Jackovi s komickými scénami při putování za záchranou princezny.

12:45 Punch and Judy Show

Klasická maňásková rakvičkárna s prvky násilí a loutkové brutality. Příběhy nezodpovědného Punche, který své chyby a nedostatky řeší sérií mordů. Představení vychází s původních scénářů Punch & Judy. Výprav a je vytvořena podle dochovaných historických kreseb a fotografií tradičních loutek.

13:00 Ukázky sokolnictví

Kravec a dravci z Vysoké.

13:40 Humlivadlo: Pohádka o kouzelných dudách

Příběh na motivy pohádky Obušku z pytle ven doprovázená lidovými písničkami z Chodska

14:30 Punch and Judy Show

Klasická maňásková rakvičkárna s prvky násilí a loutkové brutality. Příběhy nezodpovědného Punche, který své chyby a nedostatky řeší sérií mordů. Představení vychází s původních scénářů Punch & Judy. Výprav a je vytvořena podle dochovaných historických kreseb a fotografií tradičních loutek.

14:45 Grupo Axé capoeira workshop

Brazilské bojové umění doprovázené typickou brazilskou hudbou s prvky akrobacie.

15:20 Bubingo: Pejsek, kočička a myš

Pohádka o Pejskovi, kočičce a myši. Vtipný pohádkový příběh pro celou rodinu

15:55 Punch and Judy Show

Klasická maňásková rakvičkárna s prvky násilí a loutkové brutality. Příběhy nezodpovědného Punche, který své chyby a nedostatky řeší sérií mordů. Představení vychází s původních scénářů Punch & Judy. Výprav a je vytvořena podle dochovaných historických kreseb a fotografií tradičních loutek.


Neděle 17. 9. 2023

1 Hlavní scéna

10:00 Blue Cimbal

Pop-rocková kapela přinášející esenciální radost z písní, zpívá a hraje hity jmen jako jsou U2, Sting, Pink Floyd, Beatles, Coldplay etc. a také lidové písně v moderních úpravách hraných na první elektro-cimbál za doprovodu pop-rockové rytmiky baskytary a bicích.  

WEB
11:00 Trestání nepoctivých řemeslníků

Tradiční scénka v podání souboru Nového divadla Mělník.

WEB
12:00 Jarošovci/ Jarošáček

Vystoupení mělnických folklorních souborů.

WEB
14:00 Slza

Mnohonásobně oceněná česká popová formace působící na domácí scéně již od roku 2014. Frontman a zpěvák Petr Lexa s kytaristou Lukášem Bundilem za sebou mají tři studiová alba, všechna platinová. Hity dosáhly milionových zhlédnutí na YouTube a streamů na Spotify, které přinesly vyprodané sály. Mezi jejich nejznámější hity patří Lhůta záruční, Celibát, Holomráz, 4 ráno, Bouře či Na srdci.

WEB
16:00 Vojtěch Dyk

Improvizační hudební formace ve složení Vojta Dyk s doprovodem hrající jakékoliv národní písně či hity ze zahraniční a užívající si hudbu v netradiční formě. Provedení písní se odvíjí od atmosféry akce, nálady publika, souznění s interpretem a v neposlední řadě přání diváků. Repertoár žánrů a písní je takřka neomezený. Od populárních songů až po operní árie.

2 Country scéna

11:30 Isara

Hudební skupina věnující se hudbě britských ostrovů, ke kterým přistupuje s úctou a respektem k původním textům a aranžím.

WEB
13:00 St. Johnny

Blues nejsou jen pomalé písně o tom, jak vás opustila přítelkyně, že nemáte na nájem, nebo že v pondělí je mlha... Naopak! St. Johnny Vás roztancuje a pobaví svou „Jump Blues“ jízdou.

WEB
14:30 Bára Hrzánová & Bachtale Apsa

Je nejen skvělou herečkou, ale i skvělou zpěvačkou. Spolupráce s kapelou přináší to nejlepší z rómské současné hudby i autorskou tvorbu Mária Bihário.


3 Zámecká scéna

10:00 Švitorka

11 hráčů a smíšené pěvecké duo Anička Marie Žáková a Petr Štamfest představí skladby autorů české dechovky Valdoufa, Poncara, Vejvody, Vacka, Hotového, Bláhy a dalších.

11:30 Chrapot a kapela Red Leaf

Neobvyklé spojení bluegrassové kapely Red Leaf z Úštěku hrající vlastní písně s českými texty a mělnického pěveckého sboru Chrapot, který vystoupení doplní spirituály, jazzem i písní lidovou.

12:25 představení Nomadic

Alternativní představení pouličního divadla o nezlomnosti lidského ducha tváří v tvář nekonečné pouštní krajině. Hlavním tématem performance je idea ekokulturního kolapsu a mýtická cesta kmene nomádů mezi dunami. Dynamické choreografie podpořené bohatými kostýmy, vířící sukně bojovníků a iluzivní vějíře tanečnic vás vtáhnou do děje tohoto pohádkového příběhu.

13:15 Průvod - Sokoli a tanečnice

Karavana s prapory a vějíři a loutkami sokolů (vychází od zámku)

13:30 Pohřební kapela

Pohřební kapela je nevšední hudební společenstvo z  Prahy, které letos slavilo 25 let své existence. Kapela hraje urban folkcore alias lidový crossover, vlastní tvorbu protkanou českými, moravskými i slovenskými písněmi. Její hudba je ve svižném tempu, aranžovaná do taneční muziky, reggae, hip hopu, ale i romské muziky či punku. Hudebníci netradičně kombinují mandolínu, dechovou sekci, perkuse i elektronické prvky. 

WEB
15:00 Koncert v barvách SeMaForu

Herci a zpěváci divadla Semafor, Petr Macháček a Eliška Hurábová, hrají spolu se svěží jazzovou kapelou koncert plný energie, humoru, a především skvělé muziky divadla Semafor z her Dobře placená procházka, Kdyby tisíc klarinetů a Zločin v šantánu.  Koncert přináší to nejlepší z tvorby Suchého a Šlitra, hity jako Tereza, Kolena, Tak abyste to věděla, Nevyplacený blues, Pramínek vlasů a mnoho dalších.

WEB

4 Dětská scéna

11:00 – 17:00 Hrajeme si v podzámčí

Nejmenší návštěvníky vinobraní čeká 6 stanovišť, kde mohou vyzkoušet své dovednosti.
Tvořivá dílna: výroba připínacích odznáčků / tvoření s komtesou – tvořivá dílna.
Relaxační zóna a hernička: dětská skluzavka, přelézačka, houpačka, dětské chůdy a další zábava.
 

11:00 – 12:00 Zábavné dopoledne s Pepištou

Klaun Pepišto: tanec + hry + soutěže

13:45 Pohádka Sváťova dividla

Divadelní představení  - O perníkové chaloupce

14:30 Sokolnictví – ukázka

Pro všechny milovníky dravců, soviček, krkavců…v podání M. Pražáka.
 


5 Degustační dvůr

10:00 – 17:00 Stánek Cechu českých vinařů

Představení malých i velkých vinařů z vinařské oblasti Čechy. Přítomen bude také sommelier Petr Vicena, který pro návštěvníky letos vybral vína odrůdy Rulandské bílé.

13:00 + 15:00 Blue Cimbal

Dvakrát během dne vystoupí pop-rocková kapela hraje hity jmen jako jsou U2, Sting, Pink Floyd, Beatles, Coldplay etc. a také lidové písně v moderních úpravách.

6 Loutková scéna

13:00 Ukázky sokolnictví

Kravec a dravci z Vysoké.


Doprovodný program

Husova ulice – Loutková scéna

 

Vinobraní v muzeu

Jako každoročně se Regionální muzeum Mělník připojí k programu tradičního Mělnického vinobraní! V muzejní kavárně s posezením na historických hradbách můžete ochutnat česká vína z Mělníka a Velkých Žernosek. Atrium muzea je klidovou zónou pro ty, kteří chtějí na chvíli uniknout vřavě Vinobraní.

Ve velkém sále bude k vidění interaktivní rodinná výstava Kašpárku hraj! V kavárně přivítá návštěvníky výstava fotografií Ladislava Záruby s poetickým názvem Obloha, malířka pomíjivé krásy nad posvátnou horou Říp. ‍

Otevírací doba muzea:
Pátek: 917h (expozice, výstavy), 922h (kavárna)
Sobota:  917h (expozice, výstavy), 922h (kavárna)
Neděle: 917h (expozice, výstavy, kavárna)
www.muzeum-melnik.cz

 

Vyhlídkové plavby lodí Fidelio

V pátek a neděli plavby k soutoku Labe a Vltavy s jedinečnou vyhlídkou na Mělník při slavnostech vinobraní. Plavební řád ke stažení na www.fidelio1.cz
tel: 727 957 602, 602 270 398

Celodenní zázemí pro rodiny s dětmi

Rodinám s malými dětmi budou k dispozici prostory Rodinného centra Kašpárek (v objektu Proboštského úřadu naproti chrámu sv. Petra a Pavla). Tady můžete své děti přebalit, nakrmit a ohřát jim dětskou stravu.
K dispozici jsou nočníky, jídelní židličky, dětské příkrmy a mnoho dalšího.
Otevírací doba: sobota 9-19h, neděle 9-16h.

 

 

Doporučujeme navštívit

Pražská brána - galerie Ve Věži

Pražská brána je jedinou dochovanou bránou z bývalého městského opevnění, které bylo budováno od 13. století. V současné době v ní sídlí galerie Ve Věži a kavárna Kafe Mělník Vež. Na vyhlídku z 5. patra věže je vstup volný.

Mělnické podzemí a středověká studna

Prohlídky části mělnického podzemí a středověké studny ze 14. století, s tajným překvapením nakonec. Prodej vstupenek v Turistickém informačním centru.

Chrám sv. Petra a Pavla, vyhlídková věž a kostnice

Chrám sv. Petra a Pavla: sobota 1216h, neděle 1215h
Prohlídky kostnice: sobota 1117h30, neděle 1115h
Vyhlídka z věže kostela: pátek 1518 h, sobota 1117h30, neděle 1115h
www.farnostmelnik.cz

Zámek Mělník

Prohlídky zámeckých expozic a vinných sklepů s degustací za zvýhodněnou cenu 80 Kč.
www.lobkowicz-melnik.cz

Mapa

Mapa podrobněji zde.

Upozornění

Změna programu vyhrazena.
Pro nejaktuálnější informace sledujte náš Facebook nebo Instagram.

Aktuálně z instagramu @melnickevinobrani